Przerażające demony dla fanów "Martwego Zła". Zwiastun horroru 0

W oczekiwaniu na koleją odsłonę Martwego Zła, mam dla Was pierwszy zwiastun horroru zatytułowanego May the Devil Take You Too ,jest to kontynuacja filmu May the Devil Take You, który powstał w 2018 roku. Zapowiada się całkiem ciekawe podejście do tematu demonów. Film określany jest jako Indonezyjskie szaleństwo w stylu Sama Raimiego.

W pierwszej części przyglądamy się historii dziewczyny, której ojciec wpadł w tajemniczą śpiączkę, by to wyjaśnić kobieta udaje się do rodzinnej willi, gdzie jej przyrodnia siostra skrywa mroczne sekrety. Kontynuacja opowie o powrocie demonów, które mogliśmy obejrzeć w produkcji z 2018 roku. Tym razem siły zła nie odpuszczą tak łatwo, a bohaterka wspólnie ze znajomymi będzie musiała ponownie pokonać demony.

Reżyserem i scenarzystą filmu jest Timo Tjahjanto znany z produkcji V/H/S/2 oraz Przychodzi po nas noc. W głównej roli wystąpi podobnie jak w pierwszej części Chelsea Islan, towarzyszyć jej będą m.in. Shareefa Daanish, Karina Suwandhi, Aurélie Moeremans oraz Baskara Mahendra.

Premiera w Indonezji planowana jest na 28 lutego 2020 roku.

Źrodło: bloody-disgusting.com/

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…