"Polowanie" jednak pojawi się w kinach, jest nowa data i zwiastun 0

Film Polowanie miał zadebiutować 27 września 2019 roku, jednak niedługo przed premierą opinię publiczną w Stanach Zjednoczonych wstrząsnęły tragiczne wiadomości, a konkretnie chodziło o publiczne strzelanin, w wyniku których życie straciły 34 osoby. Universal reagując postanowił wstrzymać kampanię marketingową, a co za tym idzie również przełożył premierę. Dzisiaj poznaliśmy nową datę oraz zaprezentowano zwiastun.

W najmroczniejszych czeluściach Internetu grupa globalistycznych elit umawia się na spotkanie w odległym dworku, gdzie zamierza polowań dla sportu na ludzi. Nie wiedzą jednak, że wśród osób, na które będą chcieli zapolować jest Crystal – kobieta, która zna tę grę dużo lepiej od nich samych. Crystal zmienia reguły gry i krok po kroku zbliża się do tajemniczej kobiety, która znajduje się w samym centrum całego procederu związanego z polowaniem na ludzi.

Nowa data premiery filmu to 13 marzec 2020.

W głównej roli występuje gwiazda serialu platformy streamingowej Netflix GLOW – Betty Gilpin. Oprócz niej na ekranie pojawią się także Hilary Swank, Emma Roberts, Ike Barinholtz, Justin Hartley, Glenn Howerton oraz Macon Blair. Za kamerą filmu stanął Craig Zobel. Scenariusz dostarczył nie byle kto, bo duet, który pracował przy serialu Pozostawieni – Nick Cuse i Damon Lindelof.

Źrodło: comingsoon.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…