"List do króla" pierwszy zwiastun nowego serialu Netflixa 0

Netflix zaprezentował premierowy zwiastun nowego serialu fantasy skierowanego do młodzieży noszącego tytuł List do króla. Seria opiera się na bestsellerowej powieści Tonke Dragt o tym samym tytule (książka wydana została również w naszym kraju). Zapowiada się ciekawie.

Twórcą serialu, producentem i showrunnerem jest Will Davies. W aktorskiej obsadzie znajdują się Amir Wilson, Ruby Serkis, Gjis Bloom i Thaddea Graham. Pojawi się także Andy Serkis.

Serial zadebiutuje na platformie Netflix 20 marca.

Produkcja ta skierowana jest do młodzieży. Ukazuje ona czasy rycerskie. Głównym bohaterem jest 16-letni chłopiec – Tiuri, który niebawem ma zostać pasowany na rycerza. Jednak noc przed tym ważnym wydarzeniem zmieni jego życie na zawsze. Od tajemniczego mężczyzny otrzymuje ważny list, który dostarczyć ma jak najszybciej do króla. Aby wykonać misję wyrusza w pełną niebezpieczeństw podróż, podczas której odkryje istnienie magicznej przepowiedni zapowiadającej przyjście bohatera, który może pokonać złego księcia i przywrócić pokój. Tiuri musi szybko stać się prawdziwym rycerzem, a także i przywódcą.

Źrodło: netflix

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…