Fotki z X-Files: I Want to Believe 0

Pojawiły się cztery zdjęcia z owianego wielką tajemnicą filmu Chrisa Cartera.

W sieci pojawiły się cztery zdjęcia z filmu X-Files: I Want to Believe. Na jednym ze zdjęć widać Muldera i Scully , którzy zdają się być ze sobą dość blisko. Istnieje jednak podejrzenie , że fotki są fałszywe ! Dlaczego? Otóż jakiś czas temu, w jednym z wywiadów reżyser Chris Carter, wspomniał o tym, że nie wyklucza podawania do publicznej wiadomości błędnych informacji na temat swojego najnowszego filmu. Carter chce, aby do momentu premiery film był jedną wielką tajemnicą .

W najnowszej części przygód agentów Muldera i Scully zobaczymy między innymi Davida Duchovnego, Gillian Anderson, Amandę Peet i rapera Xzibita.

X-Files: I Want to Believe pojawi się w kinach 25.07.2008 roku!

Zdjęcie z filmu X-Files: I Want to Believe 2008Zdjęcie z filmu X-Files: I Want to Believe 2008 Zdjęcie z filmu X-Files: I Want to Believe 2008Zdjęcie z filmu X-Files: I Want to Believe 2008 Zdjęcie z filmu X-Files: I Want to Believe 2008Zdjęcie z filmu X-Files: I Want to Believe 2008 Zdjęcie z filmu X-Files: I Want to Believe 2008Zdjęcie z filmu X-Files: I Want to Believe 2008

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…