Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Michael Jai White chce zagrać Zieloną Latarnię 0

Warner Bros. Pictures i DC Films od kilku lat mówią o realizacji filmu komiksowego, którego głównym bohaterem będzie Zielona Latarnia. W mediach przewijało się sporo nazwisk aktorów, którzy mogliby zagrać w superprodukcji.

Michael Jai White, czyli gwiazda serialu komiksowego Arrow, wyraził zainteresowanie rolą Johna Stewarta. Postać od dawna jest na celowniku Tyrese'a Gibsona znanego z serii "Szybcy i wściekli", jednak Warner Bros. Pictures na ten moment nie podjął żadnych decyzji. Wydaje się, więc że Michael Jai White może być w grze o angaż przy produkcji widowiska.

Ludzie pytają mnie, którą postać ze świata DC lub Marvela chciałbym zagrać, więc odpowiadam. Jest to postać z uniwersum DC i jest nią John Stewart, ponieważ wszyscy chcą, żebym ją zagrał. Więc, nie możemy zawieść fanów.

oznajmił za pośrednictwem mediów społecznościowych

Nie jest to pierwszy raz, kiedy Michael Jai White głośno mówi o chęci zagrania tej postaci. Pod koniec ubiegłego roku aktor podzielił się nawet fanowską grafiką, w której wciela się w postać Johna Stewarta. Obok możemy ujrzeć jego żonę Gillian White jako Vixen.

Źrodło: MovieWeb

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

PawEl84

Śledząc grę aktorską tego pana to życzyłbym sobie, aby nie doszło do takiej ewentualności zagrania przez niego tak ważnej roli w świecie DC. Jestem kategorycznie na nie.

Proszę czekać…