Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

Twórca ''Big Short'' nakręci film o Wuhan - epicentrum koronawirusa 0

Panująca na świecie pandemia koronawirusa okazuje się świetnym tematem dla reżyserów i scenarzystów filmowych. Charles Randolph planuje nakręcić film o tym jak doszło do wybuchu epidemii w Wuhan – mieście będącym epicentrum wirusa.

fot. hollywoodreporter

Charles Randolph odpowiedzialny jest za scenariusz do filmu Gorący temat czy Big Short. Nowy projekt nad którym obecnie rozpoczął pracę będzie jego reżyserskim debiutem. Oprócz stanięcia za kamerą będzie on także autorem scenariusza. Produkcja nie ma jeszcze swojego tytułu. Powstać ma dla SK Global.

Film skupić się ma na tych pierwszych, dramatycznych tygodniach w Chinach, kiedy to tamtejsi lekarze w heroiczny sposób rozpoczęli swoje zmagania z tajemniczym i nowym wirusem, który wkrótce stał się globalnym problemem.

Charles poprowadzi nas przez elektryzującą i odkrywczą historię, która obecnie dotyczy nas wszystkich. Jego żywe i pochodzące z serca spostrzeżenia stanowić będą sedno narracji. Z pewnością będziemy bardzo zadowoleni z poparcia jego wizji, która stanowić będzie jego reżyserski debiut.

powiedzieli w swoim oświadczeniu John Penotti i Charlie Corwin z SK Global

Im głębiej kopiemy, tym bogatsza staje się historia Wuhan. Jedną rzeczą jest walka z potworem, a inną jest walka z potworem, który jest niewidzialny.

dodał Randolph

Projekt w dużej mierze nakręcony ma być w Chinach przy pomocy lokalnych ekip. Zdjęcia do niego mają rozpocząć się jeszcze w tym roku.

Źrodło: hollywoodreporter.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…