Pierwsza zapowiedź 2. sezonu serii "Czy boisz się ciemności?'' 0

Jakiś czas temu informowaliśmy, że serial Czy boisz się ciemności? będący nową, odświeżoną wersją popularnego serialu dla młodzieży z lat 90 o tym samym tytule doczeka się dalszego ciągu. Miało się zakończyć na 1. sezonie jednak zmieniono zdanie po sporym sukcesie serii, zapraszamy do obejrzenia pierwszej zapowiedzi kontynuacji.

Za nową wersję młodzieżowego horroru odpowiada BenDavid Grabinski – to on napisał scenariusz na podstawie, którego reżyserował Dean Israelite. W aktorskiej obsadzie pierwszego sezonu znaleźli się Sam Ashe Arnold, Miya Cech, Tamara Smart, Jeremy Taylor, Lyliana Wray oraz Rafael Casal. Natomiast w kontynuacji pojawią się m.in.Bryce Gheisar (Luke), Arjun Athalye (Jai), Malia Baker (Gabby), Beatrice Kitsos (Hanna), Dominic Mariche (Seth) czy Parker Queenan (Connor).

Tym razem grupa dzieciaków opowiada przerażające historie o klątwie, która została rzucona na małe, nadmorskie miasteczko, które jest nawiedzane przez nowego złoczyńcę. Premiera w 2021 roku na kanale Nickelodeon.

Oryginalna produkcja emitowana była w latach 1992-1996 i 1999-2000. Doczekała się aż 7 sezonów i dostarczała młodym widzom porywających opowieści dając im namiastkę 'bezpiecznego' strachu. Jej twórcami są D.J. MacHale i Ned Kandel.

Źrodło: deadline.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…