Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

Nadchodzi kontynuacja serialu ''Egzorcysta''. Netflix zapowiada produkcję ''Bogdan Boner: Egzorcysta'' 0

Platforma Netflix zapowiada nowe przygody szalonego egzorcysty Bogdana Bonera, głównego bohatera animowanego serialu Egzorcysta produkowanego przez Showmax. Jednak po tym jak platforma ta przestała być dostępna w naszym kraju, serial ten od zeszłego roku znajduje się w ofercie amerykańskiego giganta streamingowego, dzięki czemu mamy do niego nieograniczony dostęp.

fot. netflix

Poniżej zapoznać możecie się z pierwszą zapowiedzią serialu Bogdan Boner: Egzorcysta będącego kontynuacją oryginalnej produkcji. Co o niej sądzicie? Ma szansę utrzymać poziom oryginału?

Bogdan Boner to prawdziwy profesjonalista – złota rączka, malarz, kosiarz trawy i egzorcysta samouk. W ramach powołania walczy z demonami, wampirami, duchami i tym podobnym cholerstwem. Nie spotkał jeszcze demona, którego nie dał rady zgładzić.

Jak czytamy w oficjalnym opisie nowego serialu Netflixa żaden demon nie będzie bezpieczny. Bogdan Boner kochający alkohol, samouk egzorcysta do wynajęcia, powraca z bardziej pomysłowymi, obscenicznymi i śmiertelnymi czynami.

Za serial Egzorcysta odpowiadał Bartosz Walaszek. Produkcja ta ukazywała parodię wielu znanych filmów grozy i w satyryczny sposób przedstawiała polskie społeczeństwo.

Premiera animacji Bogdan Boner: Egzorcysta już 3 grudnia 2020 roku na Netflix.

Źrodło: youtube.com/netflixpolska

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…