Zwiastun Eagle Eye Caruso 0

Dziś zaprezentowano pełny zwiastun do thrillera z Shia LaBeoufem w roli głównej

Shia LaBeouf to zdecydowanie wschodząca gwiazda. Rok temu widzieliśmy go w Transformers i Niepokoju, a tym roku ma kolejny hit Indiana Jones i Królestwo Kryształowej Czaszki.

Shia LaBeouf w Eagle EyeShia LaBeouf w Eagle Eye

Na jesień będzie miał premierę film Eagle Eye. Reżyserem jest D.J. Caruso, autor Niepokoju. Widać, że talent młodego aktora mu się spodobał skoro znów razem pracują, a poza tym producentem filmu jest Steven Spielberg, który wyraźnie wspiera jego karierę.

Poza nim zagrają, Michelle Monaghan, Rosario Dawson i Billy Bob Thornton. Za muzykę odpowiada Brian Tyler, młody kompozytor, który coraz częściej dostaje szansę i ją wykorzystuję. Najbardziej doceniony był za Dzieci Diuny, lecz jego ostatnie partytury do Rambo oraz Aliens vs Predator: Requiem zdobyły bardzo dobre recenzje.

Fabuła filmu obraca się wokół historii młodego człowieka (LaBeouf) i samotnej matki (Monaghan), którzy zostali wrobieni i jako potencjalni terroryści zmuszeni do bycia członkami tajnej komórki, której celem jest zrealizowanie politycznego zamachu.

Premiera w Stanach 25 września 2008 roku. U nas zobaczymy film 24 października dzięki dystrybutorowi UIP.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 3

Beznickowy

Też chciałbym mieć taką mamę.

fizban

no tak toceh na mame to Ona nie pasuje .. jest 10 lat starsza tylko od niego… czy Ona to napewno jego mama ;d

Beznickowy

Na tym zdjęciu z Monaghan wyglądają bardziej jak para a nie syn i matka. Nie jestem fanem talentu LeBeoufa, chociaż Niepokój był niezły. Więc liczę, że Caruso zaprezentuje nam solidny thriller połączony z kinem sensacyjnym.

Proszę czekać…