Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

''Narcos: Meksyk'' zakończy się trzecim sezonem - ten zadebiutuje już w listopadzie! 0

Nadchodzi koniec serialu Narcos: Meksyk, należącego do serii zapoczątkowanej przez Narcos. Produkcja ta dokumentuje początki narkotykowej wojny w Meksyku.

fragment plakatu promującego serial ''Narcos: Meksyk''

Netflix ogłosił, iż nadchodzący trzeci sezon będzie tym finałowym. Również Narcos zakończył się po trzech sezonach. Serwis podał także dokładną datę premiery trzeciej serii. Nowe epizody na platformie pojawią się już 5 listopada tego roku. Finałowy sezon składać ma się z 10 odcinków.

Poniżej pierwszy materiał filmowy promujący trzeci sezon i ogłaszający datę jego premiery.

Trzeci sezon serialu wprowadzi pierwszą w historii serii kobiecą narratorkę. Będzie nią Luisa Rubino, która wcieli się w młodą, ambitną i posiadającą własne ideały dziennikarkę. Pragnąc ujawnić wszechobecnie panującą korupcję, trafia na większą historię niż się spodziewała.

Finałowa seria przeniesie nas do lat 90 ubiegłego wieku. Na biznes narkotykowy coraz większy wpływ ma globalizacja, a nowo powstałe kartele walczą o przetrwanie w czasie wielkich politycznych wstrząsów. Trwa eskalacja przemocy, a w tym czasie pojawia się nowe pokolenie meksykańskich królów.

Narcos: Meksyk ukazuje początki współczesnej wojny narkotykowej, powracając do jej meksykańskich korzeni, gdy światek przemytu opierał się na luźnej i niezorganizowanej współpracy poszczególnych plantatorów i handlarzy. Będziemy świadkami narodzin potęgi kartelu z Guadalajary. Lata osiemdziesiąte, Félix Gallardo (Diego Luna) obejmuje przywództwo, jednoczy przemytników i buduje imperium. Agent DEA Kiki Camarena (Michael Peña) razem z żoną i synem przeprowadza się z Kalifornii do Guadalajary, gdzie szybko przekonuje się, że nowy przydział będzie dużo bardziej wymagający, niż można było przypuszczać. Kiki gromadzi informacje o Féliksie, coraz bardziej angażując się w swoją misję, gdy nagły i tragiczny w skutkach rozwój wydarzeń na lata zmienia realia handlu narkotykami i bieg wojny z tym nielegalnym procederem.

Źrodło: The Hollywood Reporter

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…