Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

Melissa Leo jako tytułowa Ida Red w zwiastunie thrillera kryminalnego 0

W sieci pojawiła się pierwsza zapowiedź kryminalnego thrillera Ida Red, w którym to Melissa Leo wciela się w potężną szefową mafii.

na zdjęciu Melissa Leo, fotografia promująca film ''Ida Red''

W obsadzie filmu Ida Red znajdują się wspomniana Melissa Leo, która portretuje Idę 'Red' Walker oraz Frank Grillo jako Dallas Walker, Deborah Ann Woll jako Jeanie Walker, Josh Hartnett jako Wyatt Walker oraz Beau Knapp, William Forsythe, Mark Boone Junior oraz Sofia Hublitz.

Ida Red to wciąż potężna i aktywna szefowa znana i poważana w przestępczym półświatku. Gdy za napad z bronią w ręku trafia na 20 lat do więzienia, obawia się, iż może nie wyjść już z niego żywa. Prosi więc swojego syna Wyatta, aby pomógł jej zorganizować ostatnie zlecenie, które pozwoli jej na dobre wydostać się z więzienia. Gdy jednak po piętach Wyattowi depcze FBI, mężczyzna musi wybrać pomiędzy rodziną, a wolnością swojej matki.

Poniżej wspomniana zapowiedź.

Za reżyserię i scenariusz filmu odpowiada John Swab. Premiera filmu w kinach i na VOD już 5 listopada 2021 roku. Światową premierę produkcja odbyła w tym roku w sierpniu na Festiwalu Filmowym w Locarno.

Źrodło: Dark Horizons

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…