Film o odbiciu zakładników 0

Powstanie obraz o niedawnym odbiciu zakładników z rąk partyzantów

Vertigo Entertainment, kolumbijska stacja telewizyjna i ekipa produkcyjna RCN połączą siły, by przenieść na duży ekran historię z zeszłotygodniowej akcji ratunkowej Ingrid Betancourt i 14 innym zakładników w Kolumbii.

Kolumbijski filmowiec, Simon Brand, który ma na koncie Unknown i najbardziej dochodowy film w historii Kolumbii, Paradise Travel, pracuje z producentami, by stworzyć i wyreżyserować projekt, który jeszcze nie ma scenarzysty. Producenci w nadchodzących tygodniach mają spotkać się z finansistami i studiami.

Betancourt, była kandydatka na prezydenta Kolumbii, razem z trzema Amerykanami i kolumbijską policją i żołnierzami byli trzymani w niewoli, niektórzy od 2002 roku, przez rebeliantów z Rewolucyjnych Sił Zbrojnych Kolumbii. Kolumbijskie siły brały lekcję aktorstwa i spędzili miesiące udając rebeliantów przed ostateczną misją, która wyprowadziła rebeliantów w pole, którzy myśleli, że jeńcy są przewożeni do innego obozu.

Simon BrandSimon Brand

Obraz opowie historię z trzech punktów widzenia, amerykańskiego, francuskiego i kolumbijskiego, oraz odtworzy proces ucieczki.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…