Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

Zwiastun finałowego sezonu serialu ''Tacy jesteśmy'' 0

NBC prezentuje oficjalną zapowiedź oczekiwanego szóstego i zarazem finałowego sezonu uznanego dramatu Tacy jesteśmy, który z nowymi odcinkami powróci już na początku stycznia.

fragment plakatu promującego serial ''Tacy jesteśmy''

Poniższa zapowiedź ukazuje ostatni rozdział emocjonalnej podróży rodziny Pearson. Widzimy także Rebekę, która ma problem z pogarszającą się pamięcią, ale za wszelką cenę pragnie zachować najważniejsze dla niej chwile.

Tacy jesteśmy to szczera, pełna realizmu i ciepła produkcja Dana Fogelmana twórcy Kocha, lubi, szanuje, opowiadająca historię kilkorga bohaterów, urodzonych tego samego dnia, których losy dziwnym zbiegiem okoliczności zaczynają się ze sobą splatać. Poznajemy Rebeccę (Mandy Moore) i Jacka (Milo Ventimiglia), którzy czekają na narodziny trojaczków, Kate (Chrissy Metz) cierpiącą na otyłość, jej brata Kevina (Justin Hartley) gwiazdę sitcomu, który nie jest zadowolony ze swojej pracy, a także biznesmena Randalla (Sterling K. Brown), porzuconego w dzieciństwie przez ojca, którego teraz chce odnaleźć. Losy bohaterów szybko zaczną się ze sobą przeplatać, a oni sami zrozumieją, że łączy ich o wiele więcej.

Premiera finałowego sezonu serialu Tacy jesteśmy już 4 stycznia 2022 roku.

Źrodło: ComingSoon

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…