Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

AMC odnawia ''Wywiad z wampirem'' na 2. sezon 0

AMC pewne jest sukcesu swojego serialu Wywiad z wampirem. Produkcja jeszcze przed premierą odnowiona została na drugi sezon.

fragment plakatu promującego serial ''Wywiad z wampirem''

AMC Networks na kilka dni przed premierą serialu ogłosiło, że daje mu zielone światło na kontynuację. Wywiad z wampirem zadebiutuje już 2 października.

Serial opiera się na niezwykle popularnej gotyckiej powieści o wampirach autorstwa Anne Rice. Opisuje ona historię ponad stuletniego wampira, który w rozmowie z dziennikarzem streszcza mu całe swoje dotychczasowe życie.

Fabuła serialu koncentruje się na wampirze Louisie de Pointe du Lac, który rozmawia z dziennikarzem każąc spisać mu kronikę swojego życia, od czasu bycia śmiertelnikiem, przez przemianę po życie jako wampir. Przemianę zawdzięcza on Lestatowi de Lioncourt.

Szczegóły fabularne drugiej serii trzymane są w tajemnicy. Wiadomo jednak, iż w jego obsadzie powrócą Sam Reid jako Lestat, Eric Bogosian jako dziennikarz, Jacob Anderson jako Louis i Bailey Bass jako Claudia.

Drugi sezon Wywiadu z wampirem liczyć ma osiem odcinków, a więc tyle samo co nadchodząca pierwsza seria. Jako showrunner powraca Rolin Jones.

Źrodło: Collider

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…