Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

Oto nowy plakat ''Super Mario Bros.'' - w czwartek zwiastun! 0

Tak pięknie na pierwszym ukazującym grafikę animacji plakacie prezentuje się Mario. Nadchodzi film Super Mario Bros.

fragment plakatu promującego film ''Super Mario Bros.''

Dziś ujawniono plakat, a w czwartek doczekamy się pierwszego zwiastuna.

Jak Wam się podoba? Niżej w całej okazałości.

Za powstanie animowanego filmu opartego na niezwykle popularnej grze '’Mario Bros.'’ odpowiadają Nintendo, Illumination Entertainment i Universal Pictures.

Jak na razie nie są znane szczegóły fabularne nadchodzącej animacji. Z pewnością oprze się ona jednak na postaciach z popularnej gry wideo – hydraulikach Mario i Luigi. Jakie czekają na nich przygody? Być może po krótce dowiemy się tego z zapowiedzi.

Oryginalna obsada głosowa prezentuje się znakomicie. Mario przemówi głosem Chrisa Pratta, zaś Luigi – Charliego Day'aAnya Taylor-Joy to księżniczka Peach, Jack Black to Bowser, Keegan-Michael Key to Toad, Seth Rogen to Donkey Kong, Kevin Michael Richardson to Kamek, Fred Armisen to Cranky Kong i Sebastian Maniscalco jako Spike.

Premiera filmu Super Mario Bros. 7 kwietnia 2023 roku.

"Super Mario Bros." to gra platformowa, która debiutowała w połowie lat osiemdziesiątych na konsoli Nintendo. Głównym bohaterem gry był Mario, który musiał uratować księżniczkę z rąk złego króla Bowsera Koopy. Do dzisiaj tytuł uchodzi za jeden z najbardziej kultowych w historii gier.

Źrodło: Twitter

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…