Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

HBO Max rezygnuje z polskiego serialu ''Warszawianka''. Trwają poszukiwania nowego domu 0

Serial Warszawianka miał po Odwilży być kolejnym polskim serialem jaki zadebiutuje na platformie HBO Max. Tak się jednak nie stanie. Produkcja poszuje właśnie nowego domu.

Borys Szyc, ''Serce nie sługa''

Serial nakręcony został już w ubiegłym roku i również w nim miał mieć swoją premierę. Jednak z powodu zmian na wyższych szczeblach i cięciach kosztów HBO Max wstrzymało produkcję oryginalnych serii w krajach skandynawskich i Europie Środkowej, co dotknęło również Polskę. Do tej pory nie znane były dalsze losy Warszawianki. Podejrzewano, że trafi ona do kosza. Na szczęście jednak postanowiono ją sprzedać.

Nie wiadomo jeszcze gdzie serial trafi. Nieoficjalnie mówi się, że prawami do niego zainteresowany jest Netflix, a także Amazon Prime Video.

Główny bohater Warszawianki, w którego wciela się Borys Szyc, to postać złożona. Nieodpowiedzialny imprezowicz, przyjaciel wszystkich i seryjny uwodziciel. Jednocześnie zadręcza się nienawiścią do samego siebie, ograniczany przez rodziców, zaszufladkowany przez kulturę i czasy, które go stworzyły. To czterdziestolatek, który miał wszystko i wszystko utracił. Jest artystą, ojcem, wyrafinowanym kochankiem, nieskrępowanym facetem w pełnym zahamowań świecie. Ma inteligencję, humor, urok osobisty, jest duszą towarzystwa, przeżywa nieustannie rozliczne przygody. To czarujący "enfant terrible" z głową pełną marzeń i pisarz, którego opowieści skradły serca pokolenia X. Jednocześnie – niedojrzały mężczyzna, zmarnowany talent, słaby, zdezorientowany, lecz uczciwy. Otoczony kolorowym korowodem postaci miasta, przyjaciół, znajomych i kochanek.

Źrodło: Press

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…