Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

Zwiastun przygodowej komedii ''The Honeymoon'' 0

Studio Lionsgate opublikowało zwiastun przygodowej komedii o młodej parze, której podróż poślubna nie przebiega tak jak planowali. Nadchodzi The Honeymoon.

Pico Alexander, serial ''Dickinson''

Adam zabiera swoją świeżo poślubioną żonę Sarę w poślubną podróż do Wenecji. Towarzyszy im najlepszy przyjaciel Adama – Bav. Jego obecność przysparza jednak parze samych kłopotów. Bav przypadkowo niszczy kolekcję dzieł sztuki pewnego narkotykowego barona imieniem Giorgio. Ten każe mężczyznom zapłacić za szkody. Ci nie mając takiej gotówki godzą się dostarczyć jego narkotyki do klientów. Zanim nie odrobią długu Sara jest przetrzymywana przez Giorgio, który twierdzi, że zakochał się w kobiecie. Czy pechowym chłopakom uda się uniknąć glinarzy, gangsterów i wrócić z misji zanim Giorgio zdobędzie serce Sary?

The Honeymoon napisał i wyreżyserował Dean Craig mający na swoim koncie filmy o podobnej tematyce m.in. Zgon na pogrzebie, Kochanie, poznaj moich kumpli czy Pokochaj, poślub, powtórz. Obsadę prowadzą nominowana do Oscara bułgarska aktorka Maria Bakalova, Asim Chaudhry i Pico Alexander. W rolach drugoplanowych wystąpili m.in. Marco Valerio Montesano, Michele Enrico Montesano i Lucas Bravo.

Premiera The Honeymoon w wybranych kinach i na VOD zaplanowana jest na 16 grudnia.

Źrodło: ComingSoon

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…