Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

Showtime podaje datę premiery 2. sezonu ''Yellowjackets'' 0

Yellowjackets, ubiegłoroczny serial Showtime, który niespodziewanie podbił serca widzów, już niedługo powróci z drugim sezonem. Stacja opublikowała materiał wideo, który zdradza nam datę premiery nowych epizodów.

Jak informuje teaser, Yellowjackets powróci już 24 marca 2023 roku. To premiera serialu na platformie streamingowej. Na antenie stacji Showtime pierwszy odcinek wyemitowany zostanie dwa dni później, tj. 26 marca.

Samolot z żeńską drużyną piłkarek rozbija się w ostępach Ontario. Licealistki muszą przetrwać w dziczy. Po 25 latach przyjdzie im raz jeszcze stawić czoła mrocznym wydarzeniom z przeszłości. To doceniony przez krytykę, rozgrywający się na dwóch płaszczyznach czasowych serial z pogranicza psychologicznego dreszczowca i horroru.

Teaser potwierdza niedawne słowa twórców serialu Ashley Lyle i Bart Nickerson. Twierdzili oni, iż fabuła kontynuacji przeniesie bohaterów w miejsce, gdzie panuje sroga zima. To czyni nadchodzącą serię jeszcze bardziej przerażającą.

W rolach głównych powracają Melanie Lynskey, Tawny Cypress, Christina Ricci i Juliette Lewis. Z nowych twarzy ujrzymy Lauren Ambrose jako dorosłą wersję Van, Simone Kessell jako dorosłą Lottie i Elijah Wooda jako detektywa Waltera.

Źrodło: Bloody Disgusting

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…