Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

''Lista śmierci'' - Amazon zamawia 2. sezon i prequel! 0

Prowadzony przez Chrisa Pratta serial Lista śmierci otrzymał odnowienie na drugi sezon. Platforma Amazon Prime Video jest zadowolona z wyników jakie osiągnął. Co ważniejsze, okazuje się, że dostaniemy uniwersum. Serwis złożył bowiem zamówienie na prequel.

fragment plakatu promującego serial ''Lista śmierci''

Prequel nie posiada jeszcze swojego oficjalnego tytułu. Wiadomo jednak o czym opowie. Skupi się na postaci Bena Edwardsa, w którego ponownie wcieli się Taylor Kitsch. Zobaczymy jak postać ta ewoluowała od członka Navy SEAL do bycia paramilitarnym operatorem CIA. Droga, którą pokonał Ben ukazała mu prawdziwą, ciemną stronę wojny oraz cenę w ludziach, jaka wiąże się z jej prowadzeniem.

Lista śmierci opowiada historię Jamesa Reece’a (Chris Pratt), żołnierza Navy SEALs, którego pluton wpada w zasadzkę podczas tajnej misji. Reece wraca do rodziny z poplątanymi wspomnieniami i zastanawia się, jaką rolę odegrał w tych wydarzeniach. Kiedy pojawiają się nowe dowody w sprawie, Reece odkrywa, że przeciwko niemu spiskują złowrogie siły, które dybią na życie jego i jego najbliższych.

Daty premiery obu produkcji nie są jak na razie znane.

Źrodło: Deadline

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…