Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

Paramount+ zamawia 2. sezon ''1923'' 0

Prequel Yellowstone noszący tytuł 1923 okazał się wielkim hitem i otrzymał zamówienie na drugi sezon. Za obie produkcje odpowiada niezwykle płodny w ostatnim czasie Taylor Sheridan.

fragment plakatu promującego serial ''1923''

Decyzję o odnowieniu produkcji podjęto półtora miesiąca po premierze pierwszego odcinka. Serial jak informuje serwis osiągnął na tyle dużą oglądalność, że nie zrobienie jego kontynuacji byłoby czystą głupotą. Do sukcesu tej produkcji z pewnością przyczyniła się gwiazdorska obsada. W rolach głównych podziwiać możemy dwójkę wielkich hollywoodzkich gwiazd – Harrisona Forda i Helen Mirren. Wcielają się oni w Jacoba Duttona i Carę Dutton, właścicieli Yellowstone Dutton Ranch na początku XX wieku,

1923 to historia nowego pokolenia rodziny Dutton w początkach XX wieku, kiedy to górski zachód jest nękany przez pandemie, historyczną suszę, koniec prohibicji i wielki kryzys gospodarczy. 

Prequel ten to już drugi spin-off serialu matki Yellowstone, który doczekał się już pięciu sezonów. W ubiegłym roku swoją premierę miał 1883, również prequel. Za wszystkie trzy produkcje odpowiada Taylor Sheridan.

Oglądaliście już 1923? Cieszycie się z tego odnowienia?

Źrodło: ComingSoon

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…