Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

Jeon Do-yeon jako płatna zabójczyni w zwiastunie filmu ''Kill Bok-soon'' 0

Netflix prezentuje zwiastun filmu Kill Bok-soon. To kolejna południowokoreańska produkcja, która już niedługo trafi na platformę. Po sukcesie serialowych Squid Game i Hellbound, poprzeczka postawiona została dość wysoko.

Gil Boksoon prowadzi podwójne życie — jest zarówno matką nastoletniej córki, jak i legendarną zawodową zabójczynią o uznanej renomie. Kobieta waha się jednak przed odnowieniem kontraktu w firmie, która ją zatrudnia. Pragnie bowiem skupić się wreszcie na swojej córce i odkryć co ją dręczy. Misja jaką otrzymuje jako ostatnią jest dla niej niewykonalna. Odmawiając jej wykonania kobieta będzie musiała zawalczyć o swoje.

Kill Bok-soon napisał i wyreżyserował Sung-hyun Byun mający na swoim koncie dramat Bezlitosny. W filmie występują Jeon Do-yeon jako Gil Boksoon, Sol Kyung-gu, Esom, Koo Gyo-hwan, Lee Yeon, Jang In-sub oraz Choi Byung-mo.

Film zadebiutuje w tym miesiącu na 73. Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Berlinie. Do biblioteki Netflixa trafi już 31 marca.

Odtwórczyni głównej roli Jeon Do-yeon znana jest z komedii romantycznej Sekretne światło, za rolę w której nagrodzona została Złotą Palmą. Wystąpiła także w thrillerze Pokojówka oraz kryminale Bestie na krawędzi.

Źrodło: ComingSoon

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…