Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

Siódmy sezon zakończy serial ''Billions'' 0

Uwielbiany przez widzów dramat Showtime Billions dobiega końca. Informację o planowanym przez stację zakończeniu tej serii siódmym sezonem podał aktor Dan Soder wcielający się w postać Dudley’a Mafee.

Jak na razie wieść ta wyszła tylko od niego. Przedstawiciele Showtime nie wypowiedzieli się jeszcze oficjalnie w tej sprawie. Czyżby Soder zbytnio pośpieszył się ze zdradzaniem takich informacji? To możliwe.

Ambitny Chuck Rhoades (Paul Giamatti) jest niezwykle skutecznym prokuratorem federalnym. Pewnego dnia mężczyzna otrzymuje informacje dotyczące nielegalnych praktyk na rynkach finansowych. Sprawa powiązana jest z królem funduszy zabezpieczających – Bobbym "Axe" Axelrodem (Damian Lewis). Rhoades wie, że wytoczenie oskarżenia przeciwko prominentnemu miliarderowi może być ryzykowne. Wierzy jednak w swoje siły i zrobi wszystko, aby przyłapać biznesmena na gorącym uczynku.

W siódmej i być może finałowej serii sojusze zostaną wywrócone do góry nogami, stare rany będą bronią, a lojalność zostanie dobrze sprawdzona. Zdrada przybierze epickie rozmiary, wrogowie staną się przyjaciółmi. Bobby Axelrod powraca i stawka staje się większa niż kiedykolwiek wcześniej. Do portretowania wspomnianego bohatera po jednosezonowej przerwie powraca Damian Lewis.

Siódmy sezon Billions składać ma się z 12. odcinków.

Źrodło: Collider

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…