"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Powstaje film o Seanie Flynnie 0

Hollywood przymierza się do realizacji tragicznych losów syna Erolla Flynna. Opowieść ma dotyczyć jego tragicznych losów – niewyjaśnionego zaginięcia na terenie Kambodży. Projekt ma reżyserować Ralph Hemecker.

Powstanie biograficzna opowieść o dziecku jednej z największych gwiazd Hollywod Errolu Flynnie. Według nieoficjalnych źródeł jedno z dużych studiów przymierza się do wybrania osób mogących napisać scenariusz. Jak na razie wiadomo jedynie, iż za reżyserie odpowiadać ma Ralph Hemecker. Fabuła ma dotyczyć historii związanej z zaginięciem mężczyzny, być może będzie dotyczyła jednej z dwóch najbardziej prawdopodobnej wersji: porwania przez Czerwonych Khmerów lub oddziały Vietcongu.

Sean Flynn to syn Errola Flynna i francuskiej aktorki Lili Damity. Od młodych lat grał w kilkunastu produkcjach, w latach 60tych zrezygnował z aktorstwa na rzecz fotografii. Został fotoreporterem Time’a. W roku 1970 zaginął z niewyjaśnionych dotąd przyczyn w Kambodżańskiej dżungli. Ani jego ani towarzyszącego mu dziennikarza do obecnej chwili nie odnaleziono. Nadal nie wyjaśniono, co się z nimi stało. Według niektórych informacji w roku 1984 jego szczątki zostały odnalezione w masowym grobie na terenie Kambodży.

Errol FlynnErrol Flynn

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…