"Park Jurajski" zarobił duże pieniądze podczas kinowego powrotu z okazji 30. rocznicy 0

Przez ograniczony czas fani serii mogą ponownie obejrzeć w kinach w USA, kultową produkcję Stevena Spielberga Park Jurajski. Powrót produkcji zyskał spore zainteresowanie, zarabiając przy tym duże pieniądze.

kadr z filmu "Park Jurajski"

Klasyczny film Stevena Spielberga z 1993 roku Park Jurajski zarobił w weekend ponad 1,7 miliona dolarów. Do kin trafiła trójwymiarowa edycja hitu o dinozaurach, aby uczcić 30. rocznicę premiery filmu. Ta sama edycja 3D pojawiła się wcześniej w kinach w 2013 roku, aby uczcić 20. rocznicę powstania filmu. I pomimo rywalizacji z takimi hitami kasowymi, jak Barbie!, oryginalny Park Jurajski nadal był w stanie zebrać imponującą sumę pieniędzy za film, który ma już trzydzieści lat.

Projekcje 3D klasycznego filmu przygodowego Spielberga będą kontynuowane przez cały tydzień, dlatego zyski mogą jeszcze sporo wzrosnąć.

Opis filmu:

Jeden z największych filmów w historii kina. Dzięki nagrodzony Oscarem efektom wizualnym, które zostały okrzyknięte „triumfem kunsztu efektów specjalnych”. Park Jurajski zabiera nas do niesamowitego parku tematycznego na odległej wyspie, gdzie dinozaury ponownie wędrują po ziemi, a pięć osób musi walczyć o przetrwanie wśród prehistorycznych drapieżników. W rolach głównych Sam Neill, Laura Dern, Jeff Goldblum i Richard Attenborough.

Źrodło: movieweb.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…