Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

David Leitch rezygnuje z reżyserii kolejnego filmu z serii ''Park Jurajski''. Powodem sprzeczne wizje 0

Krótko po tym jak doszły nas informacje, że kolejny film bazujący na popularnej serii Park Jurajski wyreżyseruje David Leitch, ujawniono że nie stanie on jednak za kamerą tego projektu. Okazuje się, że powodem są sprzeczne wizje reżysera i studia.

''Jurassic World: Dominion''

Studiem odpowiedzialnym za projekt jest Universal Pictures. Jego przedstawiciele prowadzili rozmowy z Leitchem na temat filmu i jak się okazuje nie udało dojść im się do porozumienia. Reżyser i studio mieli zupełnie różne wizje filmu.

Na swoim stanowisku pozostał David Koepp, który nadal pracuje nad scenariuszem. Rola reżysera projektu jest obecnie jednym z bardziej pożądanych stanowisk reżyserskich w branży. Obraz najwyraźniej zapoczątkuje „nową erę jurajską” z historią, która prawdopodobnie nie będzie zawierać powracających postaci z poprzednich serii Jurassic World i Park Jurajski.

Trylogią po Parku Jurajskim, było Jurassic World zapoczątkowane w 2015 roku. Jego akcja rozgrywała się lata po wydarzeniach z oryginału. Na tej samej wyspie Isla Nublar zbudowano nowy Park Jurajski, z którego ucieka Indominus Rex, dinozaur będący hybrydą m.in. tyranozaura, karnotaura i welociraptora. Monstrum to sieje zniszczenie na wyspie, powodując upadek kolejnego Parku Jurajskiego.

Trylogia Jurassic World stała się niezwykle dochodowa. Wszystkie trzy filmy zarobiły prawie 4 miliardy dolarów.

Źrodło: Deadline

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…