Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

Reżyser ''Łotra 1'' za kamerą nowego filmu z serii ''Park Jurajski'' 0

Po tym jak ze stanowiska reżysera nowego filmu z serii '’Park Jurajski'’ zrezygnował David Leitch, Universal Pictures i Amblin Entertainment podjęły szybkie działania w kwestii znalezienia nowej osoby na to stanowisko. Angaż otrzymał Gareth Edwards.

''Jurassic World: Upadłe królestwo''

Edwards to utalentowany filmowiec mający na swoim koncie udaną produkcję należącą do uniwersum Gwiezdnych wojenŁotr 1. Gwiezdne wojny – historie. Nakręcił także Godzillę i Twórcę.

Powstający projekt ma zapoczątkować „nową erę jurajską” z historią, która prawdopodobnie nie będzie zawierać powracających postaci z poprzednich serii Jurassic World i Park Jurajski. Scenariusz obrazu napisal David Koepp.

David Leitch zrezygnował z reżyserowania po tym jak nie mógł dogadać się z Universal Pictures. Reżyser i studio mieli zupełnie odmienne wizje filmu.

Trylogią po Parku Jurajskim, było Jurassic World zapoczątkowane w 2015 roku. Jego akcja rozgrywała się lata po wydarzeniach z oryginału. Na tej samej wyspie Isla Nublar zbudowano nowy Park Jurajski, z którego ucieka Indominus Rex, dinozaur będący hybrydą m.in. tyranozaura, karnotaura i welociraptora. Monstrum to sieje zniszczenie na wyspie, powodując upadek kolejnego Parku Jurajskiego.

Premiera niezatytułowanego jeszcze filmu wyznaczona została na 2 lipca 2025 roku. Tym samym zdjęcia do projektu muszą rozpocząć się lada moment.

Źrodło: Deadline

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…