CBS pracuje nad restartem serialu "Dowody zbrodni" 2

Według doniesień CBS pracuje nad ponownym uruchomieniem serialu Dowody zbrodni, popularnej produkcji kryminalnej.

kadr z serialu "Dowody zbrodni"

CBS prowadzi negocjacje z Warner Bros. TV w sprawie projektu, a jego pomysłodawcą będzie twórczyni oryginalnej serii Meredith Stiehm. Akcja serialu będzie rozgrywać się 15 lat po ostatnim odcinku i będzie opowiadać o losach zupełnie nowego zespołu nieustępliwych detektywów, którzy będą kontynuować dochodzenie w sprawie nierozstrzygniętych spraw na południowym zachodzie.

Obecnie nie jest jasne, czy ktokolwiek zaangażowany w oryginalną serię powróci ze względu na nową lokalizację restartu. Stiehm napisze także scenariusz serialu i ponownie będzie producentem wykonawczym, tak jak to zrobiła w przypadku oryginału. Trzeba zauważyć jednak, że negocjacje trwają, ale porozumienie nie zostało jeszcze osiągnięte.

Wydany pierwotnie w 2003 roku, serial Dowody zbrodni pokazywał pracę specjalnego wydziału policji w Filadelfii, który specjalizował się w dochodzeniach dotyczących nierozwiązanych spraw. W serialu wystąpili Kathryn Morris, Justin Chambers, Thom Barry, John Finn, Jeremy Ratchford, Danny Pino, Sarah Brown i Tracie Thoms.

Przypomnijmy, że serial trwał siedem sezonów i wyemitowano ponad 150 odcinków.

Źrodło: Deadline

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

BBi

Świetna wiadomość. Pamiętam z niecierpliwością czekałem na każdy odcinek (przynajmniej sezony 1 i 2). Świetne tam były sceny retro i muzyka zawsze nawiazująca do roku popełnienia zbrodni. Jeden odcinek przypomniał mi o dawno przez mnie zapomnianym "all through the night" Cyndi Lauper… Mam nadzieję że powstanie, chociaż obsada to też moc tej serii była, zwłaszcza Kathryn Morris.

Sweet_Foxy BBi

@BBi, też mam podobne wspomnienia związane z tym serialem, muzyka była świetnie dobrana.

Proszę czekać…