Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

Poszukiwania sprawcy brutalnego morderstwa w zwiastunie polskiego filmu ''Kolory zła: Czerwień'' 1

Netflix zaprezentował pierwszy zwiastun filmu Kolory zła: Czerwień, którego fabuła opiera się na powieści kryminalnej Małgorzaty Oliwii Sobczak. Czy uda się odnaleźć sprawcę brutalnego morderstwa młodej kobiety?

Trójmiejska plaża staje się miejscem dramatycznego odkrycia, gdy morze wyrzuca na brzeg ciało młodej dziewczyny. Nietypowe okaleczenia ofiary wskazują na morderstwo, a sprawcą jest osoba zbierająca ’’trofea’’. Na czele dochodzenia staje ambitny i nieustępliwy prokurator, Leopold Bilski. W śledztwo angażuje się też matka ofiary, sędzia Helena Bogucka. Wszystkie tropy prowadzą do jednego z nadmorskich klubów, który okazuje się być związany ze sprawą morderstwa kobiety sprzed 15 lat. Z gromadzonych w trakcie śledztwa informacji i zatajonych przez lata dowodów powoli wyłania się mroczne oblicze przestępczego Trójmiasta. Odkrycia Bilskiego i Boguckiej zaczynają być bardzo nie na rękę lokalnej policji.

Film wyreżyserował Adrian Panek. Pracował on na scenariuszu swojego autorstwa i Łukasza M. Maciejewskiego. W obsadzie znajdują się m.in. Maja Ostaszewska jako Helena Bogucka, Jakub Gierszał jako Leopold Bliski, Zofia Jastrzębska, Andrzej Konopka, Wojciech Zieliński, Wojciech Kalita i Daniel Dobosz.

Premiera filmu Kolory zła: Czerwień już 29 maja.

Źrodło: Netflix

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

Sweet_Foxy

Książka jest dobra. Ciekawe, co wyjdzie z filmu… :-) Obsada w porządku.

Trader_million

Nic Ostaszewską raczej nie obejrzę. Pamiętam ją z "Zielonej granicy."

Proszę czekać…