Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

HBO Max odpowiada Amazonowi w najlepszy sposób - oto zwiastun 2. sezonu "Rodu smoka" 0

Kilka godzin po premierze zwiastuna do drugiego sezonu serialu Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy, HBO Max postanowiło wrzucić zapowiedź swojego hitowego projektu, który jest spin-offem Gry o tron. Oto zwiastun drugiej serii Rodu smoka!

Nowy sezon prequelu Gry o tron ​​będzie kontynuacją kroniki wojny domowej w dynastii Targaryenów i został oparty na książce George’a RR Martina "Ogień i krew".

W sezonie drugim powracają członkowie obsady Matt Smith, Olivia Cooke, Emma D'Arcy, Eve Best, Steve Toussaint, Fabien Frankel, Ewan Mitchell, Tom Glynn-Carney, Sonoya Mizuno i Rhys Ifans, a także Harry Collett, Bethany Antonia, Phoebe Campbell, Phia Saban, Jefferson Hall i Matthew Needham.

Nowi członkowie obsady Simon Russell Beale jako ser Simon Strong, Clinton Liberty jako Addam z Hull, Jamie Kenna jako ser Alfred Broome, Kieran Bew jako Hugh, Tom Bennett jako Ulf, Tom Taylor jako Lord Cregan Stark i Vincent Regan jako Ser Rickard Thorne.

Jeśli czekacie na drugi sezon tak samo mocno, jak my, to już informujemy, że wojna w Westeros nadciąga! Rozpocznie się ona już 17 czerwca!

Źrodło: The Hollywood Reporter

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…