Cailee Spaeny poluje na Xenomorfy na nowych zdjęciach z "Obcy: Romulus" 0

Opublikowano nową porcję zdjęć a filmu Obcy: Romulus, pokazujących więcej tego, czego fani mogą się spodziewać po atmosferze i broni w nadchodzącym filmie.

kadr z filmu "Obcy: Romulus"

Nowe zdjęcia pochodzą zarówno z Fandango, jak i Total Film, które udostępniły je w ramach zapowiedzi różnych nadchodzących letnich filmów. Pierwsze zdjęcie przedstawia Cailee Spaeny i inne gwiazdy filmu eksplorujące ciemniejszą część statku, podczas gdy Spaney trzyma jakiś rodzaj broni.

Drugie zdjęcie, z Total Film, przedstawia Spaney poruszającą się po statku. Widziano ją noszącą nową broń, którą można podłączyć do czegoś, co wygląda jak miotacz ognia.

Podczas przeszukiwania głębin opuszczonej stacji kosmicznej grupa młodych kolonizatorów kosmicznych staje twarzą w twarz z najbardziej przerażającą formą życia we wszechświecie – czytamy w oficjalnym streszczeniu filmu.

Obcy: Romulus wyreżyseruje Fede Álvarez. Pochodzi ze scenariusza, który napisał wspólnie z Rodo Sayaguesem, na podstawie postaci stworzonych przez Dana O’Bannona i Ronalda Shusetta. W obsadzie filmu znaleźli się Cailee Spaeny, David Jonsson, Archie Renaux, Isabela Merced, Spike Fearn i Aileen Wu. Reżyser/twórca Obcego i Prometeusza Ridley Scott produkuje wraz z Michaelem Prussem i Walterem Hillem.

Źrodło: ComingSoon

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

MARTIN007

Jakoś tego nie widzę, może klimat będzie zachowany starych części, ale ta ekipa do walki z ksenomorfem to już lekko śmiesznie wygląda.

Proszę czekać…