Jest scenarzysta nowych X-Menów od MCU 0

Film Marvel Studios o X-Men oficjalnie nabiera tempa, a z nowych informacji wynika, że do napisania filmu zatrudniono Michaela Lesslie.

X-Men

Lesslie, którego znamy z filmu Igrzyska śmierci: Ballada ptaków i węży, prowadzi negocjacje w sprawie napisania scenariusza do nadchodzącego filmu, który na razie jest owiany tajemnicą.

W zeszłym roku doniesiono, że praca jako scenarzysta dla X-Men była jedną z bardziej poszukiwanych posad po zakończeniu strajku WGA w 2023 r. Według doniesień Marvel Studios spotykało się wówczas z kilkoma potencjalnymi kandydatami i skupili się na Lesslie. Film o X-Menach z Marvel Studios to coś, na co fani czekali już od jakiegoś czasu. Obecnie nie podjęto żadnych decyzji dotyczących obsady ani nawet ekipy w sprawie ewentualnego nowego filmu.

Jednak wokół kilku aktorów krążą plotki. Dotyczy to między innymi Giancarlo Esposito, który otwarcie powiedział, że bardzo chciałby zagrać w filmie Charlesa Xaviera – profesora X.

Przypomnijmy, że dostępny jest na Disney+ serial X-Men ’97, który został okrzyknięty natychmiastowym klasykiem i jedną z najlepszych serii X-Men, jakie kiedykolwiek stworzono. Właśnie zakończył swój pierwszy sezon, a drugi jest już w przygotowaniu.

Źrodło: Deadline

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…