Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

Eric Bana walczy z sektą w zwiastunie thrillera ''A Sacrifice'' 0

W sieci zadebiutował zwiastun kryminalnego thrillera A Sacrifice, w którym to ojciec stara się uratować córkę przed sektą. W rolach głównych występują Eric Bana, aktor znany z Troi czy horroru Zbaw nas ode złego oraz Sadie Sink, młoda aktorka, którą na pewno kojarzycie z serialu Stranger Things.

Eric Bana, ''Zbaw nas ode złego''

Wideo daje nam pogląd na Banę jako psychologa prowadzącego badania na temat sekty powiązanej z masowym samobójstwem, nieświadomego tego, że jego córka zaczyna przynależeć do tej grupy.

A Sacrifice to burzliwa emocjonalnie historia amerykańskiego psychologa społecznego Bena Monroe, który bada lokalną berlińską sektę powiązaną z niepokojącymi wydarzeniami. Gdy on pogrąża się w pracy, jego zbuntowana nastoletnia córka Mazzy zostaje wplątana w kontakt z tajemniczym miejscowym chłopcem, który wprowadza ją na undergroundową scenę imprezową miasta. Ben będzie musiał ścigać się z czasem, aby ocalić swoją córkę.

Jordan Scott napisała scenariusz filmu na podstawie powieści Nicholasa Hogga Tokyo Nobody. Stanęła ona także za kamerą. Obsadę obrazu uzupełniają Sylvia Hoeks, Jonas Dassler, Sophie Rois, Stephan Kampwirth i Lara Feith.

Amerykańska premiera A Sacrifice zaplanowana jest na 28 czerwca. Kiedy film trafi do Polski, nie wiemy.

Źrodło: ComingSoon

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…