Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

Pierwszy odcinek nowego serialu CANAL+ ''Prosta sprawa'' za darmo na Youtube i TIKTOKU 0

Gangsterski serial akcji od twórców Furiozy zadebiutował w CANAL+ online 17 maja. Od dziś dla fanów prawdziwej sensacji pierwszy odcinek Prostej sprawy dostępny jest bez opłat w serwisie Youtube oraz pierwszy raz w przypadku polskich seriali także w aplikacji TIKTOK.

''Prosta sprawa''

Prosta sprawa to wyrazista historia na podstawie bestsellerowej powieści Wojciecha Chmielarza o sprawiedliwym mścicielu, który staje po stronie pokrzywdzonych i słabszych. Produkcja w doborowej obsadzie w skład, której wchodzą m.in. Mateusz Damięcki, Piotr Adamczyk, Iza Kuna, Daniel Olbrychski, Krzysztof Zalewski, Magdalena Wieczorek, Mateusz Więcławek, Mateusz Kmiecik, Maciej Musiał, Weronika Humaj liczy sześć odcinków. Scenarzystą i reżyserem serialu jest Cyprian T. Olencki.

Prosta sprawa to historia o długu, sprawiedliwości i honorze. O walce dobra ze złem. Historia bezimiennego bohatera, który wyrusza w podróż, żeby odnaleźć człowieka, który wiele lat temu, całkowicie bezinteresownie pożyczył mu pieniądze. Kiedy okazuje się, że ów człowiek, wmieszany w rozgrywki z lokalną mafią sam teraz potrzebuje pomocy, bezimienny podejmuje jedyną, moralnie słuszną decyzję. Stanie po jego stronie, wywołując tym samym ciąg dramatycznych zdarzeń. Od teraz będzie walczył o życie, i to nie tylko swoje, z gangsterami jeleniogórskiego półświatka. Z pozoru prosta sprawa szybko obróci się w brawurowe kino akcji z opowieścią o zasadach, które nigdy się nie dewaluują.

Poniżej linki do odcinka:

Źrodło: Canal+

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…