Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

''The Boys'' zakończą się 5. sezonem 0

Uwielbiany przez widzów oraz chwalony przez krytyków superbohaterski i niezwykle krwawy serial Prime Video The Boys zakończy się piątym sezonem. Produkcja niecały miesiąc temu otrzymała zielone światło na jego realizację, ale wtedy nie było jeszcze wiadomo, że seria ta będzie finałową.

Informację tą w mediach społecznościowych podał showrunner Eric Kripke. Wieść ta pojawiła się zaledwie na dwa dni przed premierą oczekiwanego sezonu czwartego. Jego debiut 13 czerwca.

Kripke, gdy już mógł ujawnić informację o finale serii, zdradził mediom, że od zawsze w planach miał pięć sezonów. Obiecuje on doprowadzić historię do krwawego oraz epickiego punktu kulminacyjnego.

Czwarty sezon składa się z ośmiu odcinków. Świat jest na krawędzi. Victoria Neuman jest bliżej niż kiedykolwiek Gabinetu Owalnego i znajduje się pod muskularnym kciukiem Homelandera, który umacnia swoją władzę. Butcher, któremu pozostały zaledwie miesiące życia, stracił syna Becci i pracę lidera The Boys. Reszta zespołu ma dość jego kłamstw. Stawka jest wyższa niż kiedykolwiek, więc muszą znaleźć sposób na współpracę i uratowanie świata, zanim będzie za późno.

Źrodło: The Hollywood Reporter

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…