Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

Disney wybrał aktorkę do roli Vaiany w filmie live-action ''Moana''! 0

Castingi nareszcie przyniosły spodziewany owoc. Disney wybrał aktorkę, która wcieli się w Moanę w aktorskiej wersji hitowej animacji tego studia Vaiana: Skarb oceanu.

''Vaiana: Skarb oceanu''

Rolę, która prawdopodobnie przyniesie jej wielką rozpoznawalność otrzymała Catherine Laga'aia. Tą młodą aktorkę kojarzyć możecie z roli małej Candy w serialu Wszystkie kwiaty Alice Hart.

Jestem bardzo podekscytowana możliwością zagrania tej postaci, ponieważ jest ona jedną z moich ulubionych. Mój dziadek pochodzi z Fa’aala, Palauli, w Savai’i. A moja babcia pochodzi z Leulumoega Tuai na głównej wyspie Upolu na Samoa. Jestem zaszczycona, że ​​mam okazję uczcić Samoa i wszystkie ludy wysp Pacyfiku oraz reprezentować młode dziewczyny, które wyglądają jak ja

powiedziała Laga’aia w swoim oświadczeniu.

W aktorskim filmie Moana Dwayne Johnson ponownie wcieli się w rolę Maui. W obsadzie znaleźli się także John Tui jako ojciec Moany Chief Tui, Frankie Adams jako matka Moany Sina i Rena Owen jako babcia Tala. Za kamerą stanie Thomas Kail. Scenariusz napisali Jared Bush i Dana Ledoux Miller.

Nie ma lepszej pary do pływania kajakiem niż Catherine i Dwayne – a właściwie trio: Heihei też jest gotowy

powiedział reżyser Thomas Kail.

Zdjęcia do filmu rozpocząć mają się latem tego roku. Premiera Moany wyznaczona jest na 10 lipca 2026 roku.

Źrodło: ComingSoon

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…