Ruszają prace nad 2. sezonem serialu "Maxton Hall - Dwa światy" 0

Zadzwonił szkolny dzwonek, rozpoczynając zdjęcia do drugiego sezonu hitu Prime Video Maxton Hall – Dwa światy.

kadr z filmu "Maxton Hall - Dwa światy"

Drugi sezon serialu, którego akcja rozgrywa się w prywatnej szkole w Wielkiej Brytanii, ale nakręcony w Niemczech przez UFA Fiction, został zamówiony wkrótce po tym, jak jego debiut stał się największą oryginalną premierą Amazona w historii poza USA. Po premierze 9 maja zajmował pierwsze miejsca na listach przebojów Prime Video w 120 lokacjach.

Sukces z dnia na dzień zapewnił popularność gwiazdom serii Damianowi Hardungowi i Harriet Herbig-Matten i spowodował wzrost zainteresowania Hanowerem, niemieckim miastem, w którym kręcono film.

Serial opowiada historię Ruby Bell (Herbig-Matten), dziewczyny ze skromnego pochodzenia, która zdobywa stypendium w elitarnej uczelni, oraz jej związku z niezwykle uprzywilejowanym spadkobiercą Jamesem Beaufortem (Hardung). Sezon drugi rozpoczyna się po tym, jak para spędza razem noc w Oksfordzie. Wydaje się, że dla Ruby wszystko układa się idealnie, ale zrządzenie losu w rodzinie Jamesa wszystko zmienia.

Potwierdzono także, że w drugim sezonie powrócą Sonja Weißer, Ben Felipe, Fedja van Huêt, Runa Greiner, Justus Riesner i Andrea Guo.

Źrodło: Deadline

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…