Roland Emmerich, Anthony Hopkins i gladiatorzy w zwiastunie "Those About to Die" 0

Prime Video zaprezentował premierowy zwiastun wyreżyserowanego przez Rolanda Emmericha serial Those About To Die, który zadebiutuje 19 lipca w wybranych krajach Europy oraz w Australii, Nowej Zelandii, Kanadzie, Indiach i Afryce Subsaharyjskiej. 10 odcinków serii będzie dostępnych dzień po amerykańskiej premierze.

fragment plakatu serialu "Those About to Die"

Inspirowany książką Daniela P. Mannixa, serial non-fiction pod tym samym tytułem przeniesie widzów w skomplikowany i skorumpowany świat starożytnych wyścigów rydwanów i walk gladiatorów.

Co wiemy o serialu "Those About To Die"?

Panem et Circenses – Chleba i rozrywki! Rzym w 79 roku n.e. to centrum Imperium Rzymskiego i najbogatsze miasto na świecie. To też miejsce, gdzie znudzone i coraz bardziej agresywne społeczeństwo utrzymywane jest w ryzach dzięki darmowemu jedzeniu i spektakularnej rozrywce. Serial Those About To Die odkrywa świat igrzysk, charakteryzujący się żądzą krwi, chciwością, dążeniem do władzy i korupcją. Na Circus Maximus panują cztery korporacje patrycjuszów – frakcje Niebieskich, Czerwonych, Białych i Zielonych, które kontrolują najcenniejsze udziały. W miarę jak gusta mieszkańców Rzymu stają się bardziej wyrafinowane i krwiożercze, pojawia się potrzeba nowego stadionu – Koloseum. Jego olbrzymia skala oraz rozwijający się podziemny świat zakładów rozszerzają jego wpływy. Pod trybunami tysiące ludzi pracuje i mieszka, wśród nich są ci, którzy umrą na arenie igrzysk.

W serialu występują znakomici aktorzy, w tym zdobywca nagrody Akademii Filmowej, Sir Anthony Hopkins który wciela się w rolę cesarza Wespazjana. Iwan Rheon występuje jako Tenax, Tom Hughes zagrał Tytusa Flawiusza, Sara Martins Calę, a Jóhannes Haukur Jóhannesson Viggiego. Jojo Macari zagrał Domitiana, a Gabriella Pession Antonię. Natomiast Dimitri Leonidas wcielił się w postać Scorpusa, Emilio Sakraya w Xenona, Moe Hashim w Kwame, a Rupert Penry Jones zagrał Marsusa.

Źrodło: Prime Video

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

Bercik022

Kurde serio? Zwiastun z dubbingiem, czy wy serca nie macie?

Proszę czekać…