Miles Teller gwiazdą remake'u filmu "Oficer i dżentelmen" 0

Miles Teller został obsadzony w remake’u filmu Oficer i dżentelmen wytwórni Paramount.

kadr z filmu "Top Gun: Maverick"

Teller został oficjalnie wybrany do roli głównej w remake’u Oficera i dżentelmena dla Paramount Pictures. Reżyser nie jest jeszcze zaangażowany w projekt, a najnowszą wersję scenariusza napisała Dana Fox. Pierwszą wersję skryptu napisał Matt Johnson.

Producentem filmu jest Temple Hill. Na razie nie ogłoszono żadnych innych nazwisk w obsadzie, nie ustalono także daty premiery.

Miles Teller znany jest z roli Andrew Neimana w filmie Whiplash z 2014 roku w reżyserii Damiena Chazelle'a. Zagrał także role w filmach takich jak Niezgodna z 2014 r., Fantastyczna Czwórka z 2015 r. i Top Gun: Maverick z 2022 r.

Co wiemy o oryginalnym filmie "Oficer i dżentelmen"?

Wydany w 1982 roku Oficer i dżentelmen wyreżyserował Taylor Hackford. W rolach głównych wystąpili Richard Gere jako Zachary „Zack” Mayo, Debra Winger jako Paula Pokrifki, David Keith jako Sid Worley, Louis Gossett Jr. jako Emil Foley i Lisa Blount jako Lynette Pomeroy.

Zack Mayo (Gere), nowy członek marynarki wojennej Stanów Zjednoczonych, ma złe nastawienie. Kiedy zapisuje się do Akademii Lotniczej, spotyka się z surowym kierownictwem sierż. Emil Foley (Gossett Jr.). Dzięki wskazówkom Foleya – i nieoczekiwanemu romansowi z Paulą (Debra Winger), outsiderką kręcącą się w bazie marynarki wojennej – Zack uczy się trudnych lekcji i odkrywa, czego naprawdę chce od życia.

Źrodło: The Hollywood Reporter

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…