"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Zaskakujące wiadomości o nowym Bondzie 0

Fanów przygód agenta 007 w najnowszej produkcji czekają nie lada niespodzianki. W filmie nie padną słynne słowa Nazywam się Bond. James Bond.

Reżyser najnowszej odsłony Bonda pt. 007 Quantum of Solace, Marc Forster zdradził kilka informacji, które dla fanów agenta MI6 mogą być ogromnym zaskoczeniem. Pierwsza rewolucja, jaka będzie widoczna w filmie to brak ulubionego drinka agenta, który nie będzie już pijał wódki z martini (wstrząśniętej niezmieszanej). Agent 007 zamiast tego ma pijać wódkę z dodatkiem Redbulla.

Kolejną rewolucją w filmie ma być brak chyba najsłynniejszej kwestii filmowej: Nazywam się Bond. James Bond. Reżyser Marc Forster zdradził, iż ze względu na brak spójności z całością filmu zabrakło możliwości wykorzystania tej kwestii. Artysta nie wyklucza, iż w kolejnych ekranizacjach przygód o agencie Jej Królewskiej Mości te słowa jednak padną.

Dziś pojawiła się natomiast kolejna informacja, która również zaskoczyła fanów serii. 007 Quantum of Solace ma być najkrótszym filmem w historii całej serii. Film ma trwać zaledwie 100 minut, co jest sprzeczne z niepisaną tradycją, mówiącej, o co najmniej dwugodzinnym czasie trwania filmów z tej serii. I tutaj po burzy, jaka rozpętała się w Internecie zabrał głos reżyser, który zapewnił o tym, że widzowie w kinie będą mieli szansę przeżyć więdzej emocji niż w Casino Royale. Forster zapowiadada mocną emocjonującą, przejażdzkę.

007 Quantum of Solace 2008007 Quantum of Solace 2008

007 Quantum of Solace zadebiutuje na światowych kinach już 31 października tego roku. W Polsce będziemy mieli możliwość obejrzenia nowych przygód Jamesa Bonda od 7 listopada 2008 roku.

Na koniec prezentujemy okładkę, jaka znajdzie się na soundtracku do filmu. Choć w sklepach album pojawi się 28 października już można składać zamówienia w niektórych sklepach internetowych.

SoundtrackSoundtrack

  • Update: Zaktualizowaliśmy rozmiar okładki. Nadal jak tylko pojawi się jeszcze większy rozmiar okładki to zostanie ona zaktualizowana.
Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…