Piotr Adamczyk w Drugie Życie 0

Aktor, znany chociażby z roli Jana Pawła II zagra w portugalskiej superprodukcji, Auguri

Piotr Adamczyk znany chociażby z ról Chopina i Jana Pawła II, a ostatnio widziany w komedii romantycznej Nie kłam kochanie, wystąpił w roli biznesmena w portugalskiej superprodukcji pod tytułem Auguri, czyli Drugie życie. Poza nim zagrają Lucia Moniz, która nasi widzowie znają z filmu To właśnie miłość, oraz słynny portugalski piłkarz, Luis Figo. ,

Drugie życieDrugie życie

Sam Adamczyk dostając telefon od portugalskiego reżysera myślał, że to żart. Okazało się, że Nicolau Breyner interesuje się polskim kinem, obejrzał filmy z jego udziałem i widziałby go w roli Nicolasa, głównego bohatera filmu.

Nicolas to przedsiębiorczy cudzoziemiec, producent filmowy, który wyprawia swoje 40-te urodziny. Na bankiet zaprasza aktorów, modelki, ludzi biznesu. Niespodziewanie na początku przyjęcia, goście odnajdują go martwego w basenie. Od tej chwili staje się on narratorem opowieści o swoim życiu, a w sumie to o dwóch, realnym i wymarzonym.

Główną rolę kobiecą, żonę Nicolasa, gra Lucia Moniz, piękna brunetka, utalentowana kompozytorka, która reprezentowała Portugalię w konkursie Eurowizji. Najbardziej znana jest z roli Aurelii w „To właśnie miłość” zColinem Firthem.

Twórcy nakręcili już większość zdjęć w Portugalii, za kilka dni przenoszą się do Włoch. Otoczony pięknymi kobietami Piotr Adamczyk mówi w filmie głównie po angielsku, czasem po włosku, ma też kilka kwestii w języku portugalskim.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…