Say hello to my little friend ;>

Plakaty Domu 0

Pojawiły się oficjalne plakaty do Domu, amerykańskiej produkcji całkowicie zrealizowanej w Polsce.

Film zrealizowany na podstawie bestselleru Perettiego i Dekkera. Dwie pary uciekając przed maniakalnym mordercą szukają schronienia, które nie jest takie opuszczone, na jakie wygląda. Wkrótce przekonują się, że ich bezpieczna kryjówka okazuje się pułapką. Czy zdołają ujść swemu prześladowcy i siłom ciemności przenikających ich dusze?

Allana Bale w filmie DomAllana Bale w filmie Dom

Obraz został w całości nakręcony w Polsce . Kontretnie w Łodzi, w halach dawnej fabryki Uniontex, w łódzkiej Filmówce, na peryferyjnych Popiołach, a przede wszystkim w położonym nieopodal domu, który do zdjęć wybrali autorzy książki. Zdjęcia do filmu zrobił Marcin Koszałka , którego operatorski talent podziwialiśmy ostatnio w obrazie Rysa.

Główne role zagrali Allana Bale, J.P. Davis, Heidi Dippold i Leslie Easterbrook. W obsadzie znaleźli się również polscy aktorzy, m.in. Weronika Rosati (Żona Oficera Policji) oraz Paweł Deląg (Oficer Policji).

Film do kin trafić miał już rok temu ale studio 20th Century Fox zawiesiło produkcję. W amerykańskich kinach film pojawi się 14 listopada . Poniżej dwa plakaty z filmu, a tutaj znajdziecie zwiastun.

House 2008House 2008

House 2008House 2008

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…