"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Miś Yogi na ekranach kin 0

Warner Bros Pictures zamierza nakręcić animowano/filmową wersje kultowej kreskówki Hanny-Barbery.

Jak donoszą amerykańskie media Warner Bros Pictures jest zainteresowane zrealizowaniem pełnometrażowego filmu na podstawie kultowej bajki Hanny-Barbery o przygodach misia Yogi. Według tych informacji Joshua Sternin i Jeffrey Ventimilia mają napisać scenariusz do tego projektu. Za produkcję odpowiadać ma Donald De Line i jego firma De Line Pictures.
Według wstępnych informacji film miałby wyglądać podobnie do Alvin i wiewiórki?, czyli część zostałaby nakręcona w klasycznej wersji a cześć przy użyciu techniki komputrowej. Tym bardziej, iż widzom spodobało się takie połączenie technik.

Miś Yogi to kultowa postać z serii bajek wyprodukowane przez najsłynniejszą amerykańską firmę zajmującą się animacją – Hanna-Barbera. Postać ta zadebiutowała już w 1958 roku, początkowo jako tło do przygód psa Huckleberry. Jednak tak cieszyła się popularnością, iż postanowiono stworzyć odrębny serial o jego przygodach. Miś Yogi zamieszkiwał fikcyjny park Jellystone a fabuła serii toczyła się wokół jego próby zdobycia jedzenia i walki z niecierpiącym go strażnikiem Smithem.

Miś YogiMiś Yogi

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…