Punisher: War Zone z kategorią R 0

Już oficjalnie ogłoszono, że nowy Punisher będzie miał odpowiednią do klimatu kategorię wiekową

Jak wszyscy wiemy, był moment, gdy po ciekawym klipie, ogłoszono, że reżyserka zostaje zwolniona i studio chce PG-13. Klip był przesiąknięty przemocą i fani Punishera chcącego po raz pierwszy zobaczyć, jak naprawdę rozprawia się z bandytami zaczęli się bać.

Punisher: War ZonePunisher: War Zone

Okazało się, że to była kampania wirusowa i te pogłoski nie miały nic wspólnego z prawdą. Ogłoszono oficjalną kategorię filmu, która oczywiście jest R.

Zatem duża dawka przemocy, wulgarne słownictwo i tym podobne rzeczy. Czy po nieudanym filmie z Thomasem Janem, w końcu doczekamy się świetnej adaptacji komiksu?

Musimy na to poczekać. Tymczasem zapraszam do obejrzenia klipu :

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 3

mysza_007

kiedy w końcu doczekam się adaptacji "Lobo"..ehhh marzenie

edit: klip rzeźnicki ;p uwielbiam taką sieczkę……….

Quagmire

Zgadzam się z tym że autor w tekscie nie powinien wyrażać swoich opinii o filmie, miejsce na to jest w komentarzach. Jednak przyznaje mu rację, Punisher 2004 to dla mnie zwykły film sensacyjny z bezbarwnym Jane’em i szarżującym Travolta, nie poczułem klimatu tej postaci

marek22

wtf ? ogólnie pomijam, że w artykule nie powinna znajdować się własna opinia na temat filmu, ale bardziej razi to, że twierdząc, iż film był nieudany jest Pan w mniejszości, ale mimo to wypisuje Pan takie rzeczy…

Proszę czekać…