Say hello to my little friend ;>

Zwiastun filmu o przygodach Marleya 0

Pojawił się pierwszy, pełny zwiastun wzruszającej komedii o przygodach nieznośnego psa Marleya!

Marley & Me (Marley i Ja USA:25.12.2008 Polska: 16.03.2009

Ambitny, młody reporter John Grogan (Owen Wilson) i jego żona Jenny (Jennifer Aniston) przeprowadzają się do Florydy i kupują tam dom. Chcąc sprawdzić się w roli rodziców adoptują szczeniaka rasy Labrador Retriever, którego nazywają Marley. Szybko przekonują się, że jest on wyjątkowo energicznym, siejącym wokół spustoszenie psem. Mimo swego zachowania staje się on jednak nieodłączną częścią rodziny. Film jest adaptacją bestsellerowej powieści Johna Grogana.

Marley & Me Marley i JaMarley & Me Marley i Ja

Zdecydowanie jedna z najbardziej oczekiwanych przeze mnie premier tego roku. Film jest ekranizacją bestsellerowej, zabawnej i wzruszającej do łez książki autorstwa Johna Grogana, dziennikarza The Philadelphia Inquirer. Książka, uświadamia nam niektóre (dla nas nie zrozumiałe) zachowania naszych czworonożnych kumpli, pokazując przy tym prawdziwą przyjaźń psa i jego pana.

Sam zwiastun prezentuje się znakomicie i zdecydowanie zachęcająco. Myślę, że wszystkim którzy mieli okazję przeczytać tą wspaniałą książke przypomni się wiele śmiesznych i wzruszających chwil, które dostarczyła lektura tej opowieści.

Obraz reżyseruje twórca Diabeł ubiera się o Prady i Kompanii Braci, David Frankel.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…