widoczny tu i tam. hasam.

Undeground.pl nadchodzi! 0

Od 10 do 24 listopada miano stolicy sztuki niezależnej przejmuje
Białystok. Tutaj odbędzie się kolejna edycja rosnącego w siłę festiwalu
UNDEGROUND.pl.

Logo festiwaluLogo festiwalu

10 listopada imprezę otworzy wystawa prac Magdy ‘suońc’ Szliselman. Autorki plakatów wielu imprez promujących niezależną sztukę. Grafik z wykształcenia, zamiłowania i działania. Sercem w Toruniu, ale nie umie rozstać się z Podlasiem. Maniakalnie kolekcjonuje czcionki. Od 8 do 16tej traci czas, potem leżakuje. Nigdzie nie rusza się bez kilkunastu cienkopisów, tak na wszelki wypadek. Lubi literówki. Nie lubi kociego żwirku pod stopami… Jej artystyczny dorobek możemy obejrzeć na http://www.myspace.com/de_san. Za oprawę muzyczną w czasie wernisarzu odpowiadać będzie Liqiud Molly, odpowiadający za połamane dźwięki Zerovy – http://www.myspace.com/liquidmolly.

Dzień później Independent Hip Hop Day, czyli sztuka uliczna na legalu. Oprócz tego: koncerty (Bajzel, Skinny Patrini), niemy film The Lost World? z muzyką Mitch&Mitch na żywo.

Zapaleńcy filmowi będą mogli nacieszyć swoje źrenice dużą dawką nowego polskiego OFFu filmowego. Gratką dla kinomanów będzie pokaz „the best of” akcji Filmowe Podlasie Atakuje, który odbędzie się (uwaga) na dworcu PKP w Białymstoku. Organizatorzy zapraszają na pierwszy polski express, gdzie podróż jest darmowa w tę i z powrotem.

Więcej informacji, lista filmów i harmonogram na stronie: http://www.bok.bialystok.pl/underground.php

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…