Say hello to my little friend ;>

Młody Voldemort z Księcia Półkrwi 0

USA Today opublikował artykuł poświęcony szóstej części przygód Harrego Pottera, w tym też zdjęcie Franka Dillana w roli młodego Toma Riddla

Harry rozpoczyna szósty rok nauki w Hogwarcie, a tymczasem Lord Voldemort sieje zniszczenie w całym kraju. Presja ogółu związana z pokonaniem go rośnie. Wykorzystując starą księgę z zaklęciami, która wcześniej należała do Księcia Półkrwi, Harry poszerza swoją magiczną wiedzę i przygotowuje się do bitwy. Zanim to jednak nastąpi, Harry musi pomóc Dumbledore’owi odkryć tajemnicę planów osiągnięcia nieśmiertelności snutych przez Voldemorta – lokalizację jego horkruksów. Jednak poszukiwania horkruksów i bitwa, do której dochodzi w konsekwencji, kończą się tragedią, która sprawia, iż Harry dochodzi do wniosku, że musi samodzielnie pokonać Czarnego Pana.

Harry Potter i Książe PółkrwiHarry Potter i Książe Półkrwi

Obraz reżyseruje David Yates, a trójkę młodych czarodziejów ponownie zagrają Daniel Radcliffe, Emma Watson i Rupert Grint. Harry Potter i Książę Półkrwi w angielskich kinach zadebiutuje 17 lipca przyszłego roku. W Polsce film zobaczymy kilka dni później – 24 lipca .

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…