widoczny tu i tam. hasam.

15tys zł dla młodych filmowców! 0

Rozpoczął się
konkurs filmowy „Doliny Kreatywnej”
Telewizji Polskiej S.A. Termin zgłoszeń upływa 3 lutego 2008r.

Dolina Kreatywna /tvp.plDolina Kreatywna /tvp.pl

Do konkursu można zgłaszać filmy fabularne, dokumentalne i animowane. Prace będą oceniane pod kątem reżyserii, scenariusza, zdjęć i gry aktorskiej.

Konkurs adresowany jest do młodych twórców w wieku 14 – 25 lat. Jedna osoba może zgłosić maksymalnie dwie prace. Prace powinny być nadsyłane w 3 egzemplarzach na płytach DVD na adres: Telewizja Polska – Dolina Kreatywna, Biuro Marketingu i Promocji ul. J.P. Woronicza 17, 00-999 Warszawa. z dopiskiem – konkurs filmowy.

O wyborze najlepszych zdecydują jurorzy – wybitni przedstawiciele tej dziedziny sztuki. Finał konkursu zostanie zaprezentowany w audycji „Dolina Kreatywna czyli czego szuka młoda sztuka” w marcu 2009 r. na antenie TVP2 oraz na stronie internetowej projektu. Jury ogłosi swój werdykt i nagrodzi autorów najlepszych produkcji filmowych.

Zapraszamy także do oglądania w TVP2 felietonów „Dolina Kreatywna – co słychać”, dzięki którym będzie można bliżej poznać finalistów i ich prace.

Regulamin konkursu oraz dokumenty niezbędne do wzięcia udziału w konkursie dostępne są na stronie internetowej pod adresem www.dolinakreatywna.tvp.pl.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…