http://vimeo.com/mironkundzicz

Kontynuacje Stathama 0

Podczas spodkania z prasą, na San Diego Comic Con, w związku z filmem Crank, Jason Statham został zapytany o możliwości kontynuacji jego przebojów Włoska robota i Transporter.

Na pytanie o The Brazillian Job, kontynuację Włoskiej roboty, odpowiedział, że To śmieszne, jak wiele ludzi mnie o to pyta. Nie jestem pewny co się dzieje z tym filmem. Byłbym szczęśliwy jeśli mógłby znowu pracować z Markiem, Charlize, Mos Defem i Sethem. To była bardzo zgrana grupa przyjaciół. Jeśli wszystko pójdzie dobrze i projekt dojdzie do skutku, to będę szczęsliwy..

Jason StathamJason Statham

Natomiast na temat kolejnego filmu z serii Transporter odpowiedział: Wszystko zależy teraz od jednej rzeczy, ilu ludzi będzie chciało zobaczyć kolejną cześć. Jeśli będzie to spore grono, to film napewno powstanie. To widzowie mają władzę i to oni kontrolują co robimy, a czego nie..

Jason Statham urodził się w Londynie w 1972 roku. Debiutował u Guya Ritchiego w Porachunkach. Potem wystąpił jeszcze w jego Przekręcie i Revolverze. Oprócz tego duży sukces odniosła seria Transporter, w której zagrał rolę kuriera Franka Martina i to ona przyniosła mu największą sławę. Fani piłki nożnej napewno pamiętają jego rolę w filmie Mecz ostatniej szansy gdzie zagrał demonicznego szkota, Monka. We wrześniu, światową premierę będzie miał jego nowy film Crank.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…