"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Będzie Krzyk 4? 0

Bracia Weinstein mają w planach zrealizowanie czwartej części kultowego cyklu Wesa Cravena pt. Krzyk. Produkcja może ruszyć w tym roku.

O realizacji czwartej części Krzyku mówiło się już od dłuższego czasu. Bracia Weinstein informowali już blisko rok temu o tym, iż chcieliby zrealizować kolejną część znanego horroru Wesa Cravena. Według pierwszych nieoficjalnych planów produkcja miałaby ruszyć jeszcze w tym roku.

Według pierwotnych planów Krzyk 4 miałby opierać się na połączeniu kilku bohaterów znanych z trylogii z zupełnie nowymi postaciami. Dzięki czemu przy dobrym przyjęciu obrazu przez widzów była by szansa na zrealizowanie zupełnie nowego cyklu filmów. Mówi się przy tym, iż w filmie miałby wystąpić Jamie Kennedy wcielający się w postać Randy’ego.

Jak na razie wszyscy oczekują jakie będą oceny pierwszej wersji scenariusza przedstawionego przez Michaela T. Kennedy’ego obu braciom.

Kadr z filmu Krzyk 1996Kadr z filmu Krzyk 1996

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Ronaldinho 2009-01-05

No właśnie, wszystko zależy od scenariusza, jeśli ten będzie bardzo dobry, reszta pójdzie z górki pod wodzą Wesa Cravena.

Proszę czekać…