Kłopotów Nottingham ciąg dalszy 0

Rewizjonistyczna wersja przygód Robin Hooda ponownie natrafia na problemy, które mogą spowodować opóźnienia w rozpoczęciu zdjęć do tej produkcji.

Już raz opóźniono prace na planie z powodu obawy przed tym, że las Sherwood nie będzie wystarczająco zielony.

Russell CroweRussell Crowe

Teraz Sienna Miller zrezygnowała z roli Lady Marion. Przyczyną tej rezygnacji jest problem z wagą Russella Crowe. Na potrzeby jego ostatniego filmu W sieci kłamstw musiał przybrać kilkanaście kilogramów. Niestety, od jakiegoś czasu przedłuża się powrót do normalnej wagi, gdyż jego rola w Nottingham wymaga szczuplejszej sylwetki. Tym samym Sienna Miller ostatecznie straciła cierpliwość.

Nie milkną także inne plotki odnośnie tej produkcji. Mówi się, że Crowe zażądał dla siebie większej roli w filmie. Ponoć spowodowało to istotne przeróbki w scenariuszu. Pierwotnie planowano pokazać miłosny trójką między Marion, Robin Hoodem, a Szeryfem z Nottingham. Obecnie, po przeróbkach (jakieś 40 stron), film skupia się wyłącznie na szlachetnym bandycie. Jednocześnie stawia to pod znakiem zapytania sens zagrania przez Russella, jak to było w planach, dodatkowo roli Szeryfa. Teraz cały film i tak już jest ustawiony pod niego.

W każdym razie, Ridley Scott wciąż pozostaje reżyserem tego obrazu, ale dodatkowo musi znaleźć nową odtwórczynię głównej roli żeńskiej. Jakiekolwiek podane wcześniej terminy rozpoczęcia produkcji wzięły w łeb i nie wiadomo kiedy wszystko ruszy na nowo.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…